+48 000 002 550 admin@ospzodyn.pl

Potęga miłości - masaż tantryczny

Masaż tantryczny to uzdrawiająca technika pracy z ciałem, prowadząca do głębokiej relaksacji i odprężenia. Sztuka ta, zamienia dotyk w transformujące doświadczenie. Pomaga otworzyć się na swoją boską naturę i odkrywanie potencjału rozkoszy. W skutek praktyki poszerza się nasze doświadczanie miłości, kochania i bycia kochanym. Uczymy się tworzenia relacji i osiągnięcia głębokiego stopnia poczucia drugiej osoby.

Tantra jest ogromną dziedziną z zakresu duchowości i metafizyki. Pochodzi z Azji – przede wszystkim z hinduistycznych Indii. Oferuje niewiarygodne narzędzia dla tych osób, które pragną poprawić wzajemne relacje, zrozumieć znaczenie prawdziwej miłości i zacząć ją praktykować. Każdy pragnie doświadczać tego wspaniałego uczucia, jakim jest bliskość. Dzięki masażowi tantrycznemu możliwe staje się przekształcenie seksualności; zrozumienie czym jest energia seksualna, jak można poczuć ją w swoim ciele, a także ciele partnera. Przenosi nas w całkiem inny wymiar seksualności - z odpowiednim przewodnictwem możemy otworzyć się na pełnię ekstazy i przyjemność seksualną.

profesjonalny masaż

Brak akceptacji swojego ciała jest jednym z czynników powodujących odcięcie się od niego. Osoby z zablokowaną energią seksualną mogą czuć się ciągle zmęczone, senne, brakuje im często chęci do życia i działania. Dlatego tak bardzo ważne jest dbanie o nią. We współczesnych czasach, większość ludzi nie potrafi doświadczać przyjemności podczas zbliżenia seksualnego, a także masturbacji. Orgazmy nie zawsze są osiągalne. Masaż tantryczny to nie tylko mechaniczna praktyka w której stosowany jest dotyk, angażuje on bowiem energię i traktuje ciało jako holistyczny system, łącząc ze sobą stan umysłu, ducha i ciała. Praktyka zawiera także masaż intymnych części ciała – w tantrze nazywany jest masażem lingama lub yoni. To wspaniały sposób na pozbycie się różnego rodzaju blokad, które w nas siedzą. Tantra uczy, jak osiągać niesamowite orgazmy, dzięki czemu seksualność w relacji może przybrać całkiem inny wymiar. Podczas masażu tantrycznego, uczestnicy powoli lub bardzo szybko się otwierają i doświadczają rozkoszy, jakiej nigdy przedtem nie przeżyli. Może to spowodować znacznie głębsze podejście do intymności, kontaktu i miłości - więcej na: https://www.kalalunatemple.com.pl/25,Masaze_dla_Mezczyzn.html.

Niektórych ludzi przyciąga możliwość budowania relacji i seksualności, inni chcą otworzyć serca i odkryć prawdziwą miłość. Są też tacy, którzy pragną oddać się medytacji, mocy umysłu. W związku z tym, istnieją różne podejścia do tantry, aby każdy mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Partnerzy