+48 000 002 550 admin@ospzodyn.pl

Planujesz ślub? Postaw na wedding plannera

Organizacja ślubu i wesela to bardzo pracochłonne, wymagające i stresujące przedsięwzięcie, z czego często nie zdają sobie sprawy ci, którzy nie przeżyli tego na własnej skórze. Lista spraw, którymi trzeba się zająć jest naprawdę imponująca. Nierzadko w natłoku codziennych zajęć, po prostu nie mamy na nie czasu. Zdarza się również, że nie mamy przy sobie nikogo, kto mógłby nas wspierać w czasie podejmowania decyzji, związanych z całym wydarzeniem lub nasza druga połówka zwyczajnie nie czuje zapału do dzielenia z nami trudów jego organizacji. Jak możemy sobie z tym poradzić? Odpowiedź jest prosta – zatrudnić wedding plannera.

Czym zajmuje się wedding planner?

Wedding planner, czyli konsultant ślubny, to profesjonalny organizator ślubów i przyjęć weselnych. Osoby takie zajmują się zawodowo kompleksową realizacją całego wydarzenia – od dekoracji, po pilnowanie budżetu i kluczowych terminów. Praca takiej osoby nie jest łatwa, bo musi ona sprostać wszystkim wymaganiom przyszłych małżonków, a jednocześnie negocjować z podwykonawcami, aby uzyskać korzystne warunki usług. Przejmując na siebie cały ciężar organizacji, nieraz musi pozostawać do dyspozycji przez całą dobę, aby trzymać rękę na pulsie i zażegnywać kryzysy, które mogą się pojawić. Konsultant powinien dokładnie poznać oczekiwania swoich klientów i zapewnić im komfort wyboru z kilku wariantów zgodnych z ich gustem. Jako osoba doświadczona i obeznana z trendami, panującymi w branży, powinien doradzić niezdecydowanym najlepsze opcje, niezależnie czy chodzi o wybór motywu przewodniego imprezy, czy o fryzurę Panny Młodej. Dobry konsultant zaplanuje cały dzień ślubu od a do z i dopilnuje, aby wszystko przebiegło bez zakłóceń. Pomyśli za nas o kwestiach, które dla nas wcale nie muszą być oczywiste, jak transport gości, czy atrakcje dodatkowe.

para mloda na schodach

Dlaczego warto zatrudnić wedding plannera?

Coraz więcej par przekonuje się skorzystania z usług wedding plannera, ponieważ ta decyzja niesie ze sobą szereg korzyści. Konsultant zapewnia profesjonalne doradztwo, ma bazę sprawdzonych podwykonawców, pilnuje aby nawet najdrobniejsze sprawy organizacyjne nie zostały przeoczone. Można być spokojnym o przebieg wesela, gdyż żadna nieoczekiwana sytuacja nas nie zaskoczy. Także po weselu nie będziemy musieli zajmować się rozliczeniami z DJ’em, czy restauracją, gdyż konsultant zrobi to za nas. Usługa nie jest tania, ale dobry wedding planner sprawi, że oszczędzimy czas, nerwy i zyskamy pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Partnerzy